Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Vyzkoušejte nové mobilní tarify T-Mobile, kde budete online na pořád i po vyčerpání datového limitu

Telekomunikační společnost T-Mobile od prvního září 2021 kompletně mění nabídku svých paušálních tarifů. Nová generace mobilních tarifů bohužel nepřináší očekávaný pokles cen, ale znatelně upravuje hladinu datových objemů, kde navíc i po vyčerpání FUP budete stále online. Mobilní služba s označením Pořád online je součástí tarifů s datovým balíčkem (FUP), pokud v průběhu měsíce vyčerpáte datový limit, tak se toto spojení nepřeruší, ale dojde ke snížení rychlosti připojení na 256 kbit/s. Tato omezená rychlost internetu je naštěstí stále dostatečná například pro textovou komunikaci přes oblíbené messengery, vyhledávání spojení v jízdních řádech nebo vyřízení bankovních transakcí v internetovém bankovnictví skrz smartphone. Součástí všech těchto tarifů je neomezené volání a odesílání SMS zpráv.

S novými mobilní tarify T-Mobile budete online i po vyčerpání datového limitu

Kromě paušálních tarifů s datovým balíčkem (FUP) nově najdete v nabídce mobilního operátora T-Mobile také datově neomezené tarify. Se základním neomezeným tarifem můžete prosurfovat prvních 15 GB plnou rychlostí a následně se sníží rychlost na stále použitelných 10 Mbit/s. Náročnější uživatelé mají k dispozici i skutečně neomezený tarif, se kterým si surfování vychutnají zcela svobodně v rámci možností mobilní sítě. Maximálně dosažitelná přenosová rychlost může dokonce dosahovat až k 300 Mbit/s. V případě datově neomezených tarifů došlo u T-Mobile k jejich výraznému zlevnění.

Nová generace mobilních tarifů T-Mobile přináší také řadu zajímavých bonusů. Od mobilního operátora můžete obdržet dotaci na nový mobilní telefon, dle zvoleného paušálu se cena dotace pohybuje od 2 000 do 5 000 Kč. Nezapomeňte, že při využití slevy nebo splátek bez navýšení na nákup nového smartphonu, dojde k prodloužení vaší smlouvy na 24 měsíců. U nejdražších tarifů najdete i T-Mobile TV mini a 1 000 minut volání v rámci EU či balíček kancelářského softwaru Microsoft 365 basic.

Srovnat neomezená data

Tématické články

Jak můžete u T-Mobile platit co nejméně? Využijte věrnostní službu Magenta 1 a získejte slevu až 25 % z ceny původního tarifu

Přejděte nyní z Twistu na zvýhodněný paušální tarif s neomezeným voláním a posíláním SMS zpráv v limitované nabídce

Prozkoumejte recenze mobilních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz