Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Aktuality a další důležité informace ze světa tarifů mobilních operátorů

Prozkoumejte na jednom místě zajímavé aktuality a nejdůležitější informace ze světa mobilních tarifů

U Vodafonu si neomezená data může dovolit už opravdu každý. Nejlevnější datově neomezený tarif pořídíte od 599 Kč měsíčně
Nejlevnější datově neomezený tarif u Vodafonu pořídíte od 599 Kč měsíčně

Mobilní operátor Vodafone upravil stávající nabídku datově neomezených tarifů. Od června 2021 si můžete vybrat ze tří tarifů s neomezenými daty, které se vzájemně liší v maximální přenosové rychlosti. Nově dostupné tarify jsou vhodné nejen pro rodiny, ale i jednotlivce. Zároveň už konečně nevyžadují přípojku pevného internetu a jednoduše je pořídíte i bez závazku. S cenou od 599 Kč měsíčně si tak datově neomezené tarify může u Vodafone dovolit už opravdu každý... celý článek.

Vyzkoušejte mobilní tarif od virtuálního operátora Fayn s takřka neomezeným voláním do všech běžných sítí
Mobilní tarif od operátora Fayn s takřka neomezeným voláním do všech sítí

Společnost Fayn Telecommunications rozhodně nepatří mezi virtuálními operátory k nováčkům, na poli telekomunikací se pohybuje od roku 2002. V současné době můžete z nabídky virtuálního operátora Fayn využít nabídku levného paušálního tarifu Flat s téměř neomezeným voláním, který poskytuje 3 000 volných minut do všech mobilních a pevných sítí. Nad rámec volných minut je další volání zpoplatněno sazbou 0,98 Kč za minutu. V rámci paušálu budete odesílat běžné SMS zprávy za 1,19 Kč (0,48 Kč za SMS do vlastní sítě). Měsíční cena mobilního tarifu Flat je 389 Kč... celý článek.

Vyzkoušejte nové mobilní tarify T-Mobile, kde budete online na pořád i po vyčerpání datového limitu
S novými mobilní tarify T-Mobile budete online i po vyčerpání datového limitu

Telekomunikační společnost T-Mobile od prvního září 2021 kompletně mění nabídku svých paušálních tarifů. Nová generace mobilních tarifů bohužel nepřináší očekávaný pokles cen, ale znatelně upravuje hladinu datových objemů, kde navíc i po vyčerpání FUP budete stále online. Mobilní služba s označením Pořád online je součástí tarifů s datovým balíčkem (FUP), pokud v průběhu měsíce vyčerpáte datový limit, tak se toto spojení nepřeruší, ale dojde ke snížení rychlosti připojení na 256 kbit/s. Tato omezená rychlost internetu je naštěstí stále dostatečná například pro textovou komunikaci přes oblíbené messengery, vyhledávání spojení v jízdních řádech nebo... celý článek.

Získejte od O2 předplacenou SIM kartu Datamanie se 100 GB dat na měsíc za 300 Kč v limitované nabídce
Získejte od O2 předplacenou SIM kartu Datamanie se 100 GB dat na měsíc za 300 Kč

Mobilní operátor O2 nabízí v akci datovou předplacenou SIM kartu Datamanie 100 GB, se kterou získáte na měsíc jedinečný objem mobilních dat při dobití za 300 Kč. Pořádná porce dat je ideální pro použití v Dual SIM mobilním telefonu nebo tabletu, ale snadno ji využijete i pro domácí nebo mobilní internet v LTE modemu. Rychlost mobilních dat v rámci 4G / LTE není nijak omezena (5G není podporováno), nicméně kartu nemůžete použít v zahraničí, ale pouze na území České republiky... celý článek.

Získejte navíc 1 GB mobilních dat k dobíjecí SIM kartě OpenCall jako odměnu za dobití
Získejte navíc 1 GB dat k dobíjecí SIM kartě OpenCall za odměnu

Uživatelé předplacené karty OpenCall, kteří aktuálně využívají některý ze stávajících datových balíčků mohou navíc získat 1 GB mobilních dat jako odměnu za dobití. Stačí do 30. září 2021 dobít kredit ve výši nejméně 300 Kč a dojde k navýšení stávajícího datového balíčku o 1 GB dat. Platnost takto zvýhodněných dat lze využívat po dobu aktuálně aktivního datového balíčku (nevyčerpaná data se již nepřevádí). Odměnu za dobití lze využít i opakovaně, při každém dobití vždy získáte zdarma... celý článek.

Využijte datové rozvolnění a užijte si u předplacenky Mobil.cz neomezená data na týden za 79 Kč
Užijte si u předplacenky Mobil.cz neomezená data na týden

Jestliže patříte mezi uživatele s vyšší spotřebou mobilních dat, potom oceníte nabídku předplacené SIM karty Mobil.cz s neomezenými daty na týden (7 dní od aktivace) za 79 Kč. S neomezenými daty a maximální možnou rychlostí si internet v mobilním telefonu konečně užijete zcela bez omezení. Po celý týden jednoduše surfujte po webu, sledujte videa, hrajte oblíbené online hry, využívejte videohovory, poslouchejte streamovanou hudbu nebo stahujte datově náročné soubory. Internet v mobilu máte plně k dispozici prostřednictvím technologie 2G, 3G nebo 4G / LTE... celý článek.

Jak si můžete u mobilního operátora T-Mobile zdarma aktivovat neomezená data na celé léto 2021?
Jak si u T-Mobile zdarma aktivovat neomezená data na celé léto 2021?

Mobilní operátor T-Mobile si přichystal atraktivní nabídku a rozdává v letní akci 2021 neomezený internet s plnou rychlostí (v závislosti na kapacitě sítě) ať už jste kdekoliv v České republice nebo dovolené v zahraničí na území EU (zde musíte počítat s limitem 9,5 GB dat). Není tedy nad čím váhat, využijte zajímavou akci a po celé léto surfujte na internetu s neomezenými daty a plnou rychlostí. S nabídkou od T-Mobile si jednoduše a zdarma vyzkoušejte, zda byste datově neomezený tarif nevyužili... celý článek.

Užijte si data v kapse za pár kaček. Předplacená karta Oskarta nabízí mobilní internet s balíčkem 1 GB na měsíc za 77 Kč
Předplacená karta Oskarta s datovým balíčkem 1 GB na měsíc za 77 Kč

S základním mobilním internetem u předplacené karty Oskarta můžete surfovat po koruně za každý megabajt. Pokud jste chtěli využívat internet aktivněji, pak jste mohli využít měsíční datový balíček 200 MB za 77 Kč. Nově je tento datový balíček navýšen na 1 GB při zachování původní ceny. Po vyčerpání darového objemu se rychlost sníží na 20 kb/s. Vyčerpaný FUP si můžete opět navýšit o 1 GB za 77 Kč. S předplacenkou Oskarta tak nyní můžete spolehlivě používat mobilní data kdekoliv na... celý článek.

Získejte výhodné datové balíčky pro mobilní tarify i předplacené karty SAZKA mobil za speciální cenu v horké letní nabídce
Výhodné datové balíčky pro tarify a předplacenky SAZKA mobil za speciální cenu

Virtuální operátor SAZKA mobil připravil speciální nabídku výhodných datových balíčků určených pro stávající zákazníky s paušálním tarifem nebo předplacenou kartu. V horké letní nabídce získáte mobilní data s objemem 1 GB dat za cenu 70 Kč (dříve 100 Kč), či internet v mobilu s limitem 5 GB dat za cenu 270 Kč (původně 350 Kč). Datové balíčky s výhodnější cenou obdržíte v období od 1. července 2021 do 31. srpna 2021. Aktivaci datového balíčku potvrdíte přes mobilní aplikaci SAZKA mobil... celý článek.

Vyberte si u předplacené karty Mobil.cz některý z bezplatných balíčků pro volání nebo data jako dárek za dobití kreditu
Vyberte si u předplacené karty Mobil.cz některý z bezplatných balíčků jako dárek za dobití

Všichni stávající nebo noví uživatelé virtuálního operátora Mobil.cz mohou bezplatně využít řadu výhodných balíčků určených pro volání nebo mobilní data za každé dobití kreditu. Jestliže svoji předplacenou SIM kartu Mobil.cz dobijete částkou v rozmezí 200 až 299 Kč, potom na 30 dní obdržíte zdarma internet s datovým objemem 200 MB. Při předčasném vyčerpání FUP dojde do konce období ke zpomalení mobilního internetu na rychlost 32/16 kbps, od dalšího období se již připojení k internetu... celý článek.

Přejděte z Twistu na zvýhodněný paušální tarif s neomezeným voláním a posíláním SMS zpráv v limitované nabídce
Přejděte z Twistu na zvýhodněný neomezený tarif v limitované nabídce

Mobilní operátor T-Mobile propaguje zejména na sociálních sítích zvýhodněný tarif s neomezeným volání a posíláním SMS zpráv, který zároveň doplňuje i 1 GB mobilních dat. Nabídka s názvem Horký tarif letošního léta pak vychází měsíčně na 304 Kč. Oproti běžně dostupnému neomezenému paušálu Můj svobodný tarif M + 1 GB se tedy jedná o 36% slevu. To může být pádný důvod proč využít tuto akční nabídku. Zájemci o tento neomezený tarif by neměli příliš dlouho čekat, jedná se totiž... celý článek.

Využijte časově omezenou akci a pořiďte si od GoMobil mobilní tarif Ringo Neo s neomezeným voláním se slevou 21 %
GoMobil tarif Ringo Neo s neomezeným voláním se slevou 21 %

Do konce letních prázdnin 2021 (přesněji tedy 31. srpna) můžete v akční nabídce od virtuálního operátora GoMobil pořídit mobilní tarif Ringo Neo s neomezeným voláním. Paušální tarif bez závazků se smlouvou na dobu neurčitou nabízí vedle neomezeného volání do všech sítí i 100 textových zpráv (další SMS jsou za 1,30 Kč). Cena mobilního paušálu Ringo Neo začíná po slevě na měsíční částce 250 Kč (původně 320 Kč). Akční cena mobilního tarifu platí po celou dobu trvání smlouvy. Možnosti mobilního tarifu Ringo Neo s neomezeným voláním můžete rozšířit datovými balíčky... celý článek.

U předplacené karty Kaktus najdete u každého datového balíčku extra porci megabajtů na nejoblíbenější sociální sítě
U předplacené karty Kaktus najdete u datovém balíčku extra porci dat na sociální sítě

Trávíte s mobilním telefonem spoustu času na sociálních sítích? Pokud ano, pak by vás rozhodně měla zaujmout nabídka předplacené karty virtuálního operátora Kaktus, kde s nákupem datového balíčku zároveň obdržíte také extra porci dat speciálně určených na sociální sítě. Datové balíčky u Kaktusu běžně obsahují dva datové limity, jeden pro běžná internetová data a druhý speciálně určený pro Facebook, Messenger, WhatsApp, Twitter, Instagram nebo Snapchat. Díky tomu si při aktivním používání sociálních sítí na mobilu ihned nevyčerpáte mobilní data určená na běžné surfování... celý článek.

Spojte všechny dostupné služby mobilního operátora Vodafone do výhodnějšího balíčku a ušetřete každý měsíc nemalé peníze
Spojte služby Vodafone do výhodnějšího balíčku a ušetřete každý měsíc nemalé peníze

Jestliže využíváte více dostupných služeb (mobilní tarify, internet na doma, digitální televize...) z nabídky mobilního operátora Vodafone, pak můžete každý měsíc ušetřit nemalé peníze. Při spojení jednotlivých služeb do jednoho balíčku získáte nejen nižší cenu, ale mezi další výhody patří také jednotná platba a výrazně vyšší přehlednost v samoobsluze Můj Vodafone, kde máte vše důležité na jednom místě. V závislosti na počtu využívaných služeb lze u Vodafonu ročně ušetřit až desetitisíce... celý článek.

Virtuální operátor Fayn nově snižuje cenu oblíbeného mobilního tarifu Remix včetně vybraných datových balíčků
Virtuální operátor Fayn nově snižuje cenu některých mobilních služeb

Počínaje červencem 2021 dochází u virtuálního operátora Fayn k mírnému snížení cen některých mobilních služeb. Snížení ceny zaznamenáte u oblíbeného hlasového tarifu Remix, který zároveň nabízí 1 GB / 5 GB mobilních dat pro běžné surfování doma nebo na cestách (po vyčerpání balíčku zůstanete až do konce období připojeni o rychlosti 32 kb/s). Mobilní tarif Fayn Remix za 199 Kč (původně 239 Kč) měsíčně nabízí 100 volných minut na volání do všech sítí a zároveň 20 volných SMS zpráv. Součástí balíčku je také 20 volných minut pro volání přes internet za pomoci technologie VoIP... celý článek.

Využijte výhodné balíčky O2 Spolu a jednoduše ušetřete každý měsíc výrazné finance, stejně jako většina zákazníků O2
Využijte výhodné balíčky O2 Spolu a ušetřete měsíčně výrazné finance

Všichni zákazníci mobilního operátora O2 mohou využít nabídku výhodných balíčků O2 Spolu. Jednoduše si spojte vybrané služby mobilního operátora do jednoho balíčku a můžete ročně ušetřit až desetitisíce korun. Do balíčku O2 Spolu si přidáte mobilní tarify s neomezeným voláním a SMS, stabilní internet HD nebo digitální televizi O2 TV. Výhodnou službu mohou využít i jednotlivci, ale největší slevu získáte v rámci rodiny. Cenově výhodné kombinace dostupných služeb (volání, pevný internet včetně digitální televize O2 TV...) přináší značnou úsporu nejen novým, ale i stávajícím... celý článek.

Získejte dobíjecí SIM kartu BLESKmobil s bonusovým kreditem a zajímavou slevou až 45 % na nový mobilní telefon
Získejte BLESKmobil s bonusovým kreditem a zajímavou slevouna nový mobilní telefon

Virtuální operátor BLESKmobil si pro všechny nové zájemce o předplacenou SIM kartu připravil balíček tří zajímavých výhod. Při aktivaci nové SIM karty do 31. srpna 2021 tak automaticky obdržíte bonusový kredit v hodnotě 150 Kč s platností 30 dní. Každý nový zákazník předplacené karty BLESKmobil zároveň získá prostřednictvím textové zprávy i slevový kód na předplatné vybraných novin nebo oblíbených časopisů v hodnotě 150 Kč (tato sleva ovšem platí pouze pro objednávky nad 500 Kč)... celý článek.

Získejte s předplacenou kartou Go Mobil dvojnásobný kredit za dobití a užijte si volání, SMS a mobilní data za poloviční cenu
Volejte za polovinu s předplacenou kartou Go Mobil díky dvojnásobnému kreditu za dobití

Dáváte přednost předplaceným kartám před paušálním tarifem? S dobíjecí SIM kartou z nabídky virtuálního operátora GoMobil neutratíte za telefon ani korunu navíc, pouze platíte za mobilní služby, které aktivně využíváte. Pokud do konce roku 2021 dobijete kredit předplacené SIM karty v minimální částce 300 Kč, pak můžete požádat SMSkou o odměnu v podobě dvojnásobného kreditu. Jestliže tedy po dobití 300 Kč odešlete SMS ve tvaru 2KREDIT na číslo 4343, obdržíte ke svému kreditu dalších... celý článek.

Jak můžete u T-Mobile platit co nejméně? Využijte věrnostní službu Magenta 1 a získejte slevu až 25 % z původního tarifu
Chcete u T-Mobile platit co nejméně? Využijte službu Magenta 1 a získejte až 25% slevu

Spojte si jednotlivé služby mobilního operátora T-Mobile do věrnostního programu Magenta 1 a získejte zajímavé výhody než kdykoliv předtím. Věrnostní služba Magenta 1 se dělí do 4 úrovní, kde si můžete dohromady spojit od 2 do 9 mobilních služeb. V závislosti na vybrané úrovni Magenty 1 můžete obdržet slevu v rozmezí 10 až 25 %. Zároveň na vás čeká až 15 GB sdílených dat, které si podle potřeby přerozdělíte mezi členy Magenty 1. V rámci skupiny lze využívat i neomezené volání včetně SMS zpráv. Podmínkou pro registraci do věrnostní služby Magenta 1 stačí spojit... celý článek.

Nově mohou uživatelé předplacené SIM karty Oskarta využívat rychlejší a dostupnější mobilní internet ve 4G / LTE síti
Využijte předplacenou kartu Oskarta s mobilním internetem ve 4G / LTE síti

Doposud mohli uživatelé předplacené SIM karty Oskarta používat mobilní data pouze v síti třetí generace. Nyní ovšem dochází ke změně a všichni zákazníci předplacenky Oskarta mohou od března 2020 při surfování na internetu využívat rychlejší 4G / LTE síť. Výhodou sítě čtvrté generace není jen vyšší rychlost při stahování nebo odesílání dat, ale zároveň i její mnohem širší dostupnost na území České republiky. Stávající zákazníci předplacené karty Oskarta přechod na novější síť pocítí okamžitě, původní SIM karty jsou totiž na 4G / LTE už plně připraveny. Stačí mít pouze... celý článek.

Vyzkoušejte předplacenou SIM kartu Tesco Mobile v balíčku s neomezeným voláním za sníženou cenu
Vyzkoušejte předplacenou SIM kartu Tesco Mobile v balíčku s neomezeným voláním

Aktivně voláte a zároveň píšete často textové zprávy do všech sítí? S předplacenou SIM kartou virtuálního operátora Tesco Mobile můžete velmi jednoduše využít automaticky se prodlužující balíček, který obsahuje neomezené volání do všech mobilních i pevných sítí včetně neomezených SMS zpráv. Volitelný balíček za sníženou cenu 449 Kč měsíčně zároveň poskytuje i připojení k mobilnímu internetu s datovým objemem 1 GB (FUP), který spolehlivě vystačí pro nenáročné prohlížení webů kdekoliv mimo... celý článek.

Proč využívat levné tarify nebo předplacenky od SAZKA mobilu? Vedle mobilních služeb získáte přístup k řadě výhod s možností zajímavých výher s jackpotem minimálně 250 000 Kč
Proč využívat levné tarify nebo předplacenky od SAZKA mobilu?

Zákazníci virtuálního operátora SAZKA mobil se mohou vedle řady výhod zároveň těšit také na zajímavé výhry. Stačí se zúčastnit loterijní hry SAZKA mobil Šance, kde můžete vyhrát nejen jackpot v minimální hodnotě 250 000 Kč, ale také další finanční výhry. Do soutěže se jednoduše zapojíte při každém dobíjení předplacené karty (minimálně za 200 Kč) nebo platbou za vyúčtování paušálního tarifu na terminálech SAZKY. Losování výherců loterie SAZKA mobil Šance probíhá vždy každé první pondělí... celý článek.

Mobilní operátor O2 představil tarify Neo s neomezenými daty, neomezeným voláním a odesíláním SMS zpráv
Nové O2 tarify Neo s neomezenými daty, voláním a odesíláním SMS zpráv

Mobilní operátor O2 zareagoval na aktuální nabídku neomezených paušálů Vodafone i T-Mobile a představuje nové tarify Neo s neomezenými daty, voláním nebo SMS. Vedle stávajících flatových tarifů FREE+ s klasickým FUP limitem (s nově navýšenými objemy dat) jsou pro nejnáročnější zákazníky připraveny neomezené tarify O2 Neo, kde se už nemusí omezovat spotřebou dat. Nově dostupná nabídka datově neomezených tarifů se ovšem mezi sebou vzájemně odlišuje rychlostí připojení a uživatelé si musí nejdříve rozmyslet, k jakému účelu budou tyto neomezené tarify aktivně využívat... celý článek.

Stávající zákazníci předplacené karty BLESKmobil mohou navíc získat 50 % mobilních dat k již aktivnímu datovému balíčku
U BLESKmobilu získáte 50 % mobilních dat k již aktivnímu datovému balíčku

Všichni zákazníci předplacené SIM karty virtuálního operátora BLESKmobil mohou ke svému stávajícímu datovému balíčku jednoduše získat 50 % dat navíc, a to za každé dobití kreditu ve výši nejméně 300 Kč. Jestliže využíváte výhodné balíčky BLESKmobil Top nebo Klasik, potom v těchto případech získáte 1 GB dat zdarma. Akční nabídku virtuálního operátora BLESKmobil lze využít v časově omezené akci... celý článek.

Rozšiřte možnosti předplacené SIM karty OpenCall výhodnými balíčky se zaměřením na volání a mobilní data
Rozšiřte předplacenou kartu OpenCall výhodnými balíčky na volání a data

V nabídce virtuálního operátora OpenCall najdete předplacenou kartu s počátečním kreditem 200 Kč, která poskytuje volání do všech sítí v ČR nebo na Slovensko za 1,80 Kč za minutu a SMS zprávy odešlete za 1,50 Kč. MMS do všech sítí v ČR vycházejí na 4,90 Kč. Základní možnosti předplacené SIM karty OpenCall můžete dále rozšířit také řadou výhodných balíčků pro volání a mobilní data pro snadné používání internetu v mobilním telefonu doma nebo kdekoliv na cestách. Jestliže chcete s předplacenou SIM kartou virtuálního operátora OpenCall volat ještě výhodněji, než nabízí... celý článek.

S přeplacenou SIM kartou virtuálního operátora Kaktus můžete zdarma získat při bonusovém dobíjení dvojnásobek kreditu
S přeplacenou kartou Kaktus můžete získat při bonusovém dobíjení dvojnásobek kreditu

Mezi důležité přednosti virtuálního operátora Kaktus patří odměny za dobití kreditu u předplacené karty. Minimálně jednou do měsíce můžete za dobití v hodnotě 200 - 500 Kč získat dvojnásobek tohoto kreditu. Stačí využít akci, kterou Kaktus náhodně vyhlásí na svém Facebookovém profilu nebo ji najdete mezi novinkami na webových stránkách virtuálního operátora (...jedná se pouze o několikahodinové okno ve vybraném dni). S dvojnásobným kreditem budete s Kaktusem jednoduše volat i posílat... celý článek.

Jaké výhody a zajímavé bonusy přináší uživatelům předplacená SIM karta Tesco Mobile?
Jaké výhody a bonusy přináší předplacená SIM karta Tesco Mobile?

Dobíjecí SIM karta Tesco Mobile na první pohled oproti konkurenčním předplacenkám asi ničím výrazným nevybočuje. V základní sazbě voláte v minutové sazbě do všech sítí za 2,50 Kč a SMS zprávy odesíláte za 1,50 Kč. V tomto ohledu najdete na trhu i výrazně zajímavější nabídky předplacených karet. Nicméně síla předplacenky Tesco Mobile se především ukrývá v zajímavých bonusech za dobíjení. Stačí dobít kredit SIM karty za 300 Kč a na dalších 30 dní jednoduše získáte neomezené volání do Tesco Mobile, do ostatních sítích telefonujete za 1,50 Kč/min a textovou zprávu odešlete... celý článek.


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz