Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Více o webu tarify na mobil

Nejsme kalkulačka mobilních tarifů, celá redakce webu tarify na mobil patří mezi fandy a nadšence mobilních technologií. Na jednom místě přinášíme aktuální a nezávislé informace o nabídce i cenách nejoblíbenějších mobilních operátorů na českém trhu. Našim prvořadým úkolem je poskytnout dostatek informací a umožnit rychlé srovnání veřejně dostupných nabídek pro snadný výběr mobilní služby v nejlepším poměru ceny a výkonu. Zároveň pravidelně nabízíme i všechny důležité informace ze světa mobilních technologií.


Proč uživatelé pravidelně využívají srovnávací web tarifynamobil.cz

Zjistěte 4 důvody, proč ostatní návštěvníci používají právě náš web při výběru mobilního tarifu


Všeobecné podmínky používání
webu
tarifynamobil.cz

Základní popis služby / Obsah webu tarifynamobil.cz funguje jako srovnávač veřejně dostupných produktů nebo služeb a má pouze informativní charakter. Provozovatel webu není poskytovatelem žádného z nabízených produktů nebo služby.

Autorská práva / Pokud zpravidla není uvedeno jinak, veškerá autorská práva k jednotlivým textům nebo grafickým prvkům na webu náleží vždy provozovateli stránek. Veškeré ochranné známky nebo jiné označení třetích stran, které mohou být na webu zobrazeny, přísluší výhradně jejich právoplatným držitelům a jsou použity pouze k identifikaci příslušných firem nebo jejich produktů.

Ochrana osobních údajů / Jako provozovatel webu nesbíráme žádné osobní či neosobní údaje o uživatelích stránek jako cookie, IP adresy apod. Nicméně na webu mohou být použity aplikace třetích stran, které již některé neosobní informace mohou využívat např. pro přesné cílení nebo zobrazovaní reklamy. Prozkoumejte podrobnější informace o souborech cookies ve vašem zařízení.

Způsob financování webu / Peníze na provoz stránek nám přináší kontextová reklama nebo provizní odkazy. V některých případech můžeme obdržet i provizi za zprostředkovaný obchod. Tato odměna není hrazena z peněz uživatelů, ale je vždy stanovena v rámci marketingového rozpočtu firmy, která produkty a služby nabízí (stejně jako např. reklamy na internetu, v televizi, rádiu apod.).

Omezení odpovědnosti provozovatele / I přes veškerou snahu nezaručujeme, že uveřejněné informace jsou vždy aktuální, úplné či zcela správné. Upozorňujeme, že veškeré informace jsou pouze orientační a nelze je považovat za jakkoliv právně závazné. Jako provozovatel webu neodpovídáme za případnou škodu nebo i jinou újmu, která může vzniknout při použití těchto stránek a zároveň také neneseme žádnou odpovědnost za obsah cizích stránek, na které může být z webových stránek dále odkazováno.


Chcete získat o tarifech mobilních operátorů více informací?

Prohlédněte si nejdůležitější témata, kterým se ve spojení s paušálními tarify věnujeme


Kontakt a fakturační údaje

Jestliže se s námi chcete spojit pro získání podrobnějších informací k paušálním tarifům mobilních operátorů, nebo z důvodu případné spolupráce, můžete nás velmi jednoduše kontaktovat na info@tarifynamobil.cz Dotaz zpracujeme, a co nejdříve se vám ozveme zpět.


Provozovatel webu:
Marcel Kurucz
Komenského 3006, 470 01 Česká Lípa
IČ: 75287307, neplátce DPH
Fyzická osoba je zapsána v živnostenském rejstříku MÚ Česká Lípa


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz