Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Nově mohou uživatelé předplacené SIM karty Oskarta využívat rychlejší a dostupnější mobilní internet ve 4G / LTE síti

Doposud mohli uživatelé předplacené SIM karty Oskarta používat mobilní data pouze v síti třetí generace. Nyní ovšem dochází ke změně a všichni zákazníci předplacenky Oskarta mohou od března 2020 při surfování na internetu využívat rychlejší 4G / LTE síť. Výhodou sítě čtvrté generace není jen vyšší rychlost při stahování nebo odesílání dat, ale zároveň i její mnohem širší dostupnost na území České republiky.

Uživatelé předplacené karty Oskarta mohou využívat rychlejší a dostupnější mobilní internet ve 4G / LTE síti

Stávající zákazníci předplacené karty Oskarta přechod na novější síť pocítí okamžitě, původní SIM karty jsou totiž na 4G / LTE už plně připraveny. Stačí mít pouze vhodný mobilní telefon s podporou technologie 4G / LTE a můžete si oproti původní nabídce konečně vychutnat internet v mobilu na rychlejší i mnohem dostupnější síti.

Výhodou předplacené karty Oskarta je velmi jednoduchá nabídka, kde volání do všech sítí stojí 2 Kč za minutu hovoru a textové SMS zprávy odesíláte za 1,50 Kč bez dalších podmínek. Předplacená karta Oskarta využívá síť mobilního operátora Vodafone, který mobilním signálem pokrývá více než 99 % české populace.

Srovnat předplacené karty

Tématické články

Užijte si data v kapse za pár kaček. Předplacená karta Oskarta nabízí mobilní internet s balíčkem 1 GB na měsíc za 77 Kč

Prozkoumejte recenze virtuálních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz