Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Získejte s předplacenou kartou Go Mobil dvojnásobný kredit za dobití a užijte si volání, SMS a mobilní data za poloviční cenu

Dáváte přednost předplaceným kartám před paušálním tarifem? S dobíjecí SIM kartou z nabídky virtuálního operátora GoMobil neutratíte za telefon ani korunu navíc, pouze platíte za mobilní služby, které aktivně využíváte. Pokud do konce roku 2021 dobijete kredit předplacené SIM karty v minimální částce 300 Kč, pak můžete požádat SMSkou o odměnu v podobě dvojnásobného kreditu. Jestliže tedy po dobití 300 Kč odešlete SMS ve tvaru 2KREDIT na číslo 4343, obdržíte ke svému kreditu dalších 300 Kč navíc.

Volejte za polovinu s předplacenou kartou Go Mobil díky dvojnásobnému kreditu za dobití

S dvojnásobným kreditem za dobití budete s předplacenou SIM kartou Go Mobil volat výhodněji do všech sítí (0,95 Kč za minutu), odesílat SMS zprávy (0,95 Kč za SMS) nebo využívat internet v mobilu (0,50 Kč za 1 MB) za poloviční cenu. Nesmíte zapomenout, že bonusový kredit získaný v akci za dobití má platnost 30 dní, poté nevyužitý bonus bez náhrady propadá, následně už mobilní služby hradíte ze svého základního kreditu.

Kromě odměny za dobití v podobě dvojnásobného kreditu můžete u předplacenky GoMobil využít akci 1 GB zdarma za dobití. Stačí dobít kredit předplacené SIM karty minimální částkou 300 Kč, odeslat SMS zprávu ve tvaru ZDARMA1GB na číslo 4343 a získáte datový balíček o objemu 1 GB na 30 dní. Upozorňujeme, že akci 1 GB zdarma není možné kombinovat s dvojnásobným kreditem za dobití v rámci jednoho dobití.

Srovnat předplacené karty

Tématické články

Využijte časově omezenou akci a pořiďte si od GoMobil mobilní tarif Ringo Neo s neomezeným voláním se slevou 21 %

Prozkoumejte recenze virtuálních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz