Mobilní telefon Apple iPhone 11

Cenově dostupný mobilní telefon Apple iPhone 11 s ideálním poměrem ceny a výkonu

Srovnání mobilních tarifů | Mobilní telefony Apple


Mobilní telefon Apple iPhone 11 svým rozměrem ideálně padne do většiny dlaní a díky rozumné velikosti jej můžete relativně snadno ovládat jednou rukou. Pevná konstrukce s hliníkovým rámem navíc disponuje zvýšenou odolností proti vniknutí vody a prachu s certifikací typu IP68. Zadní strana smartphonu je tvořena elegantní tvrzenou skleněnou plochou, které pak dominuje dvojice čoček fotoaparátů. Po celé přední straně mobilu se rozprostírá špičkový 6,1" IPS displej o rozlišení 1 792 x 826 px (320 ppi), u kterého jistě nepřehlédnete velký výřez určený pro selfie kameru, sluchátko nebo řadu senzoru včetně Face ID (čtečka obličeje). Po stránce designu mohou být jistým ústupkem tlusté rámečky kolem LCD, které umožňuje bezpečné držení telefonu, ale působí už zastarale.

Proč vybrat vybrat právě Apple iPhone 11

Mobilní telefon Apple iPhone 11Porovnejte nejlevnější ceny mobilního telefonu na Heureka.cz

Uvnitř smartphonu iPhone 11 pracuje nekompromisní procesor / čip Apple A13 Bionic se strojovým učením Neural Engine, který má dostatek výkonu na rozdávání. Opravdu výkonému CPU sekundují 4 GB operační paměti RAM s uživatelskou pamětí 64, 128 či 256 GB, dle vybraného modelu iPhone 11. Slot pro rozšiřující paměťové karty budete hledat marně, ale samozřejmostí je podpora vzdáleného úložiště Apple iCloud. Mobilní telefon v sobě ukrývá i dostatečně velký akumulátor o kapacitě 3 110 mAh, se kterým pohodlně zvládnete až dva dny běžného provozu na jedno nabití. Počítat můžete také s bezdrátovým nabíjením standardu Qi a zároveň i podporou rychlého 18W nabíjení (v základním balení mobilního telefonu je ovšem pouze 5W adaptér).

Důležité parametry Apple iPhone 11

Mobilní telefon Apple iPhone 11Prozkoumejte uživatelské recenze i zkušenosti na Heureka.cz

Chytrý mobilní telefon Apple iPhone 11 disponuje WiFi 6, Bluetooth 5.0, bezdrátovou technologii NFC, GPS, barometr nebo digitálním kompasem. Mezi základní rozhraní patří univerzální Lightning konektor, který využijete nejenom pro nabíjení a propojení s počítačem, ale zároveň i pro připojení drátových sluchátek. V rámci konektivity si vedle GSM sítě mobilní telefon spolehlivě poradí se všemi běžně dostupnými LTE standardy. Jestliže chcete využít možnosti smartphonu Apple iPhone 11 na maximum, pak využijte některý z neomezených tarifů, se kterým si vedle volání a posílání zpráv užijete mobilní data nejen doma, ale zároveň i kdekoliv na cestách. Jednoduše srovnejte nejvýhodnější mobilní tarify českých operátorů a ušetřete s levnějším a také výhodnějším paušálem.

Co se vám na Apple iPhone 11 nemusí líbit?

Mobilní telefon Apple iPhone 11Vyhledejte nejnižší cenu smartphonu na Heureka.cz

Smartphone Apple iPhone 11 velmi dobře poslouží v oblasti fotografování díky dvojici hlavních fotoaparátů. Využít můžete 12 megapixelový senzor s optickou stabilizací a podporou HDR pro vyvážené snímky ve vysokém kontrastu, který dále doplňuje i 120 stupňový ultraširokoúhlý fotoaparát. Těšit se můžete na velmi povedené snímky, které dokáží zachytit přirozené barvy a vysokou úroveň obrazového detailu. Vedle funkce HDR máte k dispozici i opravdu povedený portrétní a noční režim. V oblasti videa si užijete 4K kvalitu při 60 FPS nebo klasické Full HD rozlišení s možností záznamu až s 240 snímky za vteřinu (Slow Motion Video).

Další informace o Apple iPhone 11

Prozkoumejte další podrobné informace o mobilním telefonu, ověřte nejnižší cenu na trhu, prohlédněte si důležité klady i zápory nebo uživatelské recenze.

Základem mobilního telefonu Apple iPhone 11 je vysoce optimalizovaný OS (operační systém) Apple iOS 13, který poskytuje jednoduchou a velmi svižnou obsluhu napříč celým uživatelským rozhraním včetně podpory ovládání gesty. Počítat můžete s velmi vysokým stupněm ochrany a osobního zabezpečení. Základní programovou nabídku jednoduše rozšíříte přímo na portálu App Store od společnosti Apple o další aplikace určené k vážné práci i multimediální zábavě. Nově máte k dispozici i povedený tmavý režim, který kompletně přepne do tmavých barev nejen celé uživatelské prostředí, ale zároveň i všechny dostupné systémové aplikace.

Kde levně koupit telefon?


Prozkoumejte aktuálně nejprodávanější mobilní telefony značky Apple

Vyberte nejlepší mobilní telefon Apple iPhone podle parametrů a hodnocení nebo využijte srovnání cen

87 %
Mobilní telefon Apple iPhone SE (2020)
Apple iPhone SE (2020)

4,7" | 12 Mpix | 64 GB

88 %
Mobilní telefon Apple iPhone 11
Apple iPhone 11

6,1" | 12 Mpix | 64 GB

89 %
Mobilní telefon Apple iPhone 12 mini
Apple iPhone 12 mini

5,4" | 12 Mpix | 64 GB

90 %
Mobilní telefon Apple iPhone 12
Apple iPhone 12

6,1" | 12 Mpix | 128 GB


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 TarifyNaMobil.cz