Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Jaké výhody a zajímavé bonusy přináší uživatelům předplacená SIM karta Tesco Mobile?

Dobíjecí SIM karta Tesco Mobile na první pohled oproti konkurenčním předplacenkám asi ničím výrazným nevybočuje. V základní sazbě voláte v minutové sazbě do všech sítí za 2,50 Kč a SMS zprávy odesíláte za 1,50 Kč. V tomto ohledu najdete na trhu i výrazně zajímavější nabídky předplacených karet. Nicméně síla předplacenky Tesco Mobile se především ukrývá v zajímavých bonusech za dobíjení. Stačí dobít kredit SIM karty za 300 Kč a na dalších 30 dní jednoduše získáte neomezené volání do Tesco Mobile, do ostatních sítích telefonujete za 1,50 Kč/min a textovou zprávu odešlete pouze za 1 Kč.

Jaké výhody a bonusy přináší uživatelům předplacená SIM karta Tesco Mobile?

Kromě bonusu za dobíjení kreditu najdete u předplacené SIM karty Tesco Mobile také celou řadu zajímavých a výhodných balíčků pro levnější volání, odesílání SMS zpráv, a to včetně používání mobilního internetu. Díky předplaceným balíčkům si tak nastavíte předplacenou kartu přesně podle svých potřeb, a to bez závazků nebo faktur.

Výhody předplacené karty Tesco Mobile ocení všichni ti, kteří nakupují v supermarketu Tesco. Při pravidelných nákupech zde můžete snadno dosáhnout na exkluzivní slevy až 20 %. Skrz aplikaci Tesco Mobile určenou pro mobilní telefony s operačním systémem Apple iOS a Google Android si nastavíte 4 členy rodiny, mezi kterými si voláte zdarma. Jednotlivým členům můžete dobíjet kredit nebo vzájemně spravovat jednotlivé balíčky dle aktuální potřeby. Za vyplnění základních údajů v aplikaci získáte nejen extra kredit, ale také slevu na balíček s neomezeným voláním, SMS a mobilními daty.

Srovnat předplacené karty

Tématické články

Vyzkoušejte předplacenou SIM kartu Tesco Mobile v balíčku s neomezeným voláním do všech mobilních i pevných sítí za sníženou cenu

Prozkoumejte recenze virtuálních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz