Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Vyzkoušejte předplacenou SIM kartu Tesco Mobile v balíčku s neomezeným voláním za sníženou cenu

Aktivně voláte a zároveň píšete často textové zprávy do všech sítí? S předplacenou SIM kartou virtuálního operátora Tesco Mobile můžete velmi jednoduše využít automaticky se prodlužující balíček, který obsahuje neomezené volání do všech mobilních i pevných sítí včetně neomezených SMS zpráv. Volitelný balíček za sníženou cenu 449 Kč měsíčně zároveň poskytuje i připojení k mobilnímu internetu s datovým objemem 1 GB (FUP), který spolehlivě vystačí pro nenáročné prohlížení webů kdekoliv mimo WiFi připojení.

Vyzkoušejte předplacenou SIM kartu Tesco Mobile v balíčku s neomezeným voláním

S neomezeným balíčkem pro předplacenou kartu Tesco Mobile se už nemusíte obávat neočekávaných výdajů za telefonování, automaticky se prodlužující balíček vám zajistí dokonalou svobodu při volání a psaní SMS zpráv. V momentě, kdy vám přestane tento neomezený balíček plně vyhovovat, můžete jej snadno změnit za jiný z nabídky Tesco Mobile, nebo začnete využívat předplacenku se základním tarifem. U přeplacené karty Tesco Mobile se k ničemu nezavazujete, platíte pouze služby, které aktivně využíváte.

Základní volání u předplacené karty Tesco Mobile je 2,50 Kč za minutu a SMS posíláte za 1,50 Kč. Pokud ovšem dobijete předplacenou SIM kartu za 300 nebo více Kč, potom na 30 dní obdržíte neomezené volání do Tesco Mobile a telefonování do ostatních sítí vychází na 1,50 Kč za minutu (SMS odešlete za 1 Kč). V nabídce virtuálního operátora naleznete řadu dalších zvýhodnění zaměřených na levnější volání, SMS i mobilní data.

Srovnat předplacené karty

Tématické články

Prozkoumejte jaké speciální výhody nebo zajímavé bonusy přináší uživatelům předplacená SIM karta virtuálního operátora Tesco Mobile

Prozkoumejte recenze virtuálních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz