Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Vyzkoušejte mobilní tarif od virtuálního operátora Fayn s takřka neomezeným voláním do všech běžných sítí

Společnost Fayn Telecommunications rozhodně nepatří mezi virtuálními operátory k nováčkům, na poli telekomunikací se pohybuje od roku 2002. V současné době můžete z nabídky virtuálního operátora Fayn využít nabídku levného paušálního tarifu Flat s téměř neomezeným voláním, který poskytuje 3 000 volných minut do všech mobilních a pevných sítí. Nad rámec volných minut je další volání zpoplatněno sazbou 0,98 Kč za minutu. V rámci paušálu budete odesílat běžné SMS zprávy za 1,19 Kč (0,48 Kč za SMS do vlastní sítě). Měsíční cena mobilního tarifu Flat je 389 Kč.

Mobilní tarif od virtuálního operátora Fayn s takřka neomezeným voláním do všech sítí

Jestliže často telefonujete, ale přesto nutně nevyžadujete dražší neomezené tarify pro volání nebo odesílání SMS zpráv, potom můžete využít cenově dostupný paušál Flat z nabídky virtuálního operátora Fayn. Základní možnosti mobilního tarifu rozšiřuje VoIP volání, které vychází na 0,58 Kč za minutu (paušál již obsahuje 20 VoIP volných minut). Internetové volání můžete jednoduše využít nejen pro volání v ČR, ale zároveň také do zahraničí. Pokud potřebujete být online, pak máte k dispozici datové balíčky, kde např. najdete mobilní internet na měsíc s objemem 1 GB za 99 Kč. Po vyčerpání FUP fungují data do konce období se sníženou rychlostí 32 kb/s.

Virtuální operátor Fayn nabízí vedle standardního volání za pomoci GSM sítí zároveň i oblíbené internetové telefonování založené na VoIP technologii (Voice over Internet Protocol). Oba dostupné způsoby můžete v mobilním telefonu vzájemně kombinovat a při volání využívat momentálně výhodnější technologii. Virtuální operátor Fayn používá síť mobilního operátora Vodafone, který signálem pokrývá přes 99 % české populace.

Srovnat nejlevnější tarify

Tématické články

Virtuální operátor Fayn nově snižuje cenu oblíbeného mobilního tarifu Remix včetně vybraných datových balíčků

Prozkoumejte recenze virtuálních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 TarifyNaMobil.cz