Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Virtuální operátor Fayn nově snižuje cenu oblíbeného mobilního tarifu Remix včetně vybraných datových balíčků

Počínaje červencem 2021 dochází u virtuálního operátora Fayn k mírnému snížení cen některých mobilních služeb. Snížení ceny zaznamenáte u oblíbeného hlasového tarifu Remix, který zároveň nabízí 1 GB / 5 GB mobilních dat pro běžné surfování doma nebo na cestách (po vyčerpání balíčku zůstanete až do konce období připojeni o rychlosti 32 kb/s). Mobilní tarif Fayn Remix za 199 Kč (původně 239 Kč) měsíčně nabízí 100 volných minut na volání do všech sítí a zároveň 20 volných SMS zpráv. Součástí balíčku je také 20 volných minut pro volání přes internet za pomoci technologie VoIP (volání využijete nejen v České republice, ale zároveň také do zahraničí).

Virtuální operátor Fayn nově snižuje cenu některých mobilních služeb

Kromě zlevnění levného mobilního tarifu Remix snižuje virtuální operátor Fayn zároveň také cenu datových balíčků s objemem 1 a 5 GB. Balíček 1 GB na měsíc nově vychází na 99 Kč (původně 149 Kč) a datově objemnější balíček 5 GB na měsíc pořídíte za 289 Kč (dříve 349 Kč). Oba datové balíčky využívají kapacitu 4G / LTE sítě a po jejich vyčerpání máte potom k dispozici sníženou rychlost 32 kb/s, nebo si snadno další FUP dokoupíte. Nová cena datových balíčků platí pro všechny mobilní tarify z nabídky Fayn.

Virtuální operátor Fayn nabízí vedle standardního volání za pomoci GSM sítí zároveň i oblíbené internetové telefonování založené na VoIP technologii (Voice over Internet Protocol). Oba dostupné způsoby můžete v mobilním telefonu vzájemně kombinovat a při volání využívat momentálně výhodnější technologii. Virtuální operátor Fayn používá síť mobilního operátora Vodafone, který signálem pokrývá přes 99 % české populace.

Srovnat nejlevnější tarify

Tématické články

Vyzkoušejte mobilní tarif od virtuálního operátora Fayn s takřka neomezeným voláním do všech mobilních i pevných sítí

Prozkoumejte recenze virtuálních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz