Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Rozšiřte možnosti předplacené SIM karty OpenCall výhodnými balíčky se zaměřením na volání a mobilní data

V nabídce virtuálního operátora OpenCall najdete předplacenou kartu s počátečním kreditem 200 Kč, která poskytuje volání do všech sítí v ČR nebo na Slovensko za 1,80 Kč za minutu a SMS zprávy odešlete za 1,50 Kč. MMS do všech sítí v ČR vycházejí na 4,90 Kč. Základní možnosti předplacené SIM karty OpenCall můžete dále rozšířit také řadou výhodných balíčků pro volání a mobilní data pro snadné používání internetu v mobilním telefonu doma nebo kdekoliv na cestách.

Rozšiřte předplacenou kartu OpenCall výhodnými balíčky se zaměřením na volání a mobilní data

Jestliže chcete s předplacenou SIM kartou virtuálního operátora OpenCall volat ještě výhodněji, než nabízí základní tarif 1,80 Kč za minutu, potom se zaměřte na balíček Neomezeně za 99 Kč, díky kterému budete po 10 dní volat neomezeně do všech sítí v České republice. Zároveň máte plně k dispozici i balíček Plus za 69 Kč, který umožňuje neomezené volání v síti OpenCall na plných 30 dní, kde konečně nemusíte hlídat čas při volání s rodinnými příslušníky nebo blízkými přáteli.

Pro všechny uživatele, kteří na mobilních telefonech běžně využívají internet v mobilu nabízí předplacená karta OpenCall vedle základní sazby data na den (25 Kč / 25 MB) i několik datových balíčků na celý měsíc. Pro relativně nenáročné surfování na webu lze využít 1 GB za 99 Kč. Náročnější uživatelé mají k dispozici 3 GB za 199 Kč nebo 7 GB za 299 Kč, které zpravidla už bohatě vystačí k běžné komunikaci na sociálních sítích nebo pro oblíbené videohovory přes chatovací aplikace.

Srovnat předplacené karty

Tématické články

Získejte navíc 1 GB mobilních dat k dobíjecí SIM kartě OpenCall jako odměnu za dobití kreditu v minimální výši 300 Kč

Prozkoumejte recenze virtuálních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz