Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Získejte navíc 1 GB mobilních dat k dobíjecí SIM kartě OpenCall jako odměnu za dobití

Uživatelé předplacené karty OpenCall, kteří aktuálně využívají některý ze stávajících datových balíčků mohou navíc získat 1 GB mobilních dat jako odměnu za dobití. Stačí do 30. září 2021 dobít kredit ve výši nejméně 300 Kč a dojde k navýšení stávajícího datového balíčku o 1 GB dat. Platnost takto zvýhodněných dat lze využívat po dobu aktuálně aktivního datového balíčku (nevyčerpaná data se již nepřevádí). Odměnu za dobití lze využít i opakovaně, při každém dobití vždy získáte zdarma 1 GB.

Získejte navíc 1 GB dat k dobíjecí SIM kartě OpenCall za odměnu

Předplacenou SIM kartu virtuálního operátora OpenCall můžete jednoduše dobít hned několika různými způsoby. K dispozici máte rychlé online dobíjení na webu mobilního poskytovatele, kredit pak můžete zároveň dobít v internetovém bankovnictví u mnoha bank na českém trhu. Další možností pro dobití kreditu předplacené karty jsou klasické bankomaty či terminály Sazky. SIM kartu OpenCall zároveň dobijete na řadě čerpacích stanic a vybraných obchodech. Jestliže neuvidíte logo OpenCall stačí při dobíjení zvolit operátora O2, který službu technicky zajišťuje.

OpenCall se v nabídce předplacených karet řadí mezi virtuální operátory s nejlevnějším voláním do všech mobilních a pevných sítí v České republice či dokonce na Slovensku. Základní nabídku pro volání nebo mobilní data můžete navíc rozšířit řadou výhodných balíčků. S předplacenkou OpenCall zároveň získáte i levné mezinárodní volání.

Srovnat předplacené karty

Tématické články

Rozšiřte možnosti předplacené karty OpenCall výhodnými balíčky se zaměřením na neomezené volání a mobilní data

Prozkoumejte recenze virtuálních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz