Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


S přeplacenou SIM kartou virtuálního operátora Kaktus můžete zdarma získat při bonusovém dobíjení dvojnásobek kreditu

Mezi důležité přednosti virtuálního operátora Kaktus patří odměny za dobití kreditu u předplacené karty. Minimálně jednou do měsíce můžete za dobití v hodnotě 200 - 500 Kč získat dvojnásobek tohoto kreditu. Stačí využít akci, kterou Kaktus náhodně vyhlásí na svém Facebookovém profilu nebo ji najdete mezi novinkami na webových stránkách virtuálního operátora (...jedná se pouze o několikahodinové okno ve vybraném dni). S dvojnásobným kreditem budete s Kaktusem jednoduše volat i posílat SMS zprávy nebo datovat z mobilního telefonu pouze za polovinu.

S přeplacenou SIM kartou Kaktus můžete zdarma získat při bonusovém dobíjení dvojnásobek kreditu

Bonusový kredit získaný v akci Dobíječka lze u předplacené SIM karty Kaktus využít na telefonování v ČR nebo při roamingu, odesílání SMS a využívání mobilního internetu. S bonusovým kreditem můžete zároveň zakoupit jednorázové balíčky určené na výhodné volání, textové zprávy nebo mobilní data. Bonusový kredit s platností 30 dní už ovšem nemůžete přeposlat na jiné mobilní číslo nebo využívat k prémiovým SMS.

Pro nejrychlejší dobíjení předplacené SIM karty Kaktus můžete využít webovou stránku virtuálního operátora nebo dostupnou aplikaci pro všechny mobilní telefony vybavené operačním systémem Apple iOS nebo Google Android, kde kredit jednoduše zaplatíte běžnou platební kartou. Mezi další způsoby dobijení kreditu zároveň patří internetové bankovnictví, bankomaty, terminály Sazky nebo lze využít značkové prodejny T-Mobile.

Srovnat předplacené karty

Tématické články

U předplacené karty Kaktus najdete u každého datového balíčku i extra porci megabajtů určených na nejoblíbenější sociální sítě

Prozkoumejte recenze virtuálních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz