Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


U předplacené karty Kaktus najdete u každého datového balíčku extra porci megabajtů na nejoblíbenější sociální sítě

Trávíte s mobilním telefonem spoustu času na sociálních sítích? Pokud ano, pak by vás rozhodně měla zaujmout nabídka předplacené karty virtuálního operátora Kaktus, kde s nákupem datového balíčku zároveň obdržíte také extra porci dat speciálně určených na sociální sítě. Datové balíčky u Kaktusu běžně obsahují dva datové limity, jeden pro běžná internetová data a druhý speciálně určený pro Facebook, Messenger, WhatsApp, Twitter, Instagram nebo Snapchat. Díky tomu si při aktivním používání sociálních sítí na mobilu ihned nevyčerpáte mobilní data určená na běžné surfování.

U předplacené karty Kaktus najdete u datovém balíčku extra porci megabajtů na sociální sítě

V základní nabídce předplacené karty Kaktus najdete 6 datových balíčků, kde si můžete zvolit 0,5 + 0,5 GB na sociální sítě za 100 Kč, 1 + 1 GB na sociální sítě za 150 Kč, 2 + 2 GB na sociální sítě za 200 Kč, 3 + 3 GB na sociální sítě za 250 Kč a 4 + 4 GB na sociální sítě za 300 Kč nebo 6 + 6 GB speciálně určených pro oblíbené sociální sítě za 400 Kč. Vždy se jedná o samoobnovující datové balíčky s platností 30 dní.

Aktivaci, nastavení nebo deaktivaci aktuálně dostupných datových balíčků jednoduše provedete v samoobsluze Kaktusu nebo přímo přes mobilní aplikaci, která funguje na všech mobilních telefonech s operačním systémem Google Android i Apple iOS. Mimo výše uvedené datové balíčky najdete v nabídce virtuálního operátora Kaktus zároveň i řadu výhodných balíčků určených pro volání nebo posílání SMS zprávy.

Srovnat předplacené karty

Tématické články

S přeplacenou SIM kartou virtuálního operátora Kaktus můžete zdarma získat při bonusovém dobíjení dvojnásobek kreditu

Prozkoumejte recenze virtuálních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz