Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Vyberte si u předplacené karty Mobil.cz některý z bezplatných balíčků pro volání nebo data jako dárek za dobití kreditu

Všichni stávající nebo noví uživatelé virtuálního operátora Mobil.cz mohou bezplatně využít řadu výhodných balíčků určených pro volání nebo mobilní data za každé dobití kreditu. Jestliže svoji předplacenou SIM kartu Mobil.cz dobijete částkou v rozmezí 200 až 299 Kč, potom na 30 dní obdržíte zdarma internet s datovým objemem 200 MB. Při předčasném vyčerpání FUP dojde do konce období ke zpomalení mobilního internetu na rychlost 32/16 kbps, od dalšího období se již připojení k internetu zastaví. Výhodu 200 MB za dobití můžete využívat i opakovaně.

Vyberte si u předplacené karty Mobil.cz některý z bezplatných balíčků jako dárek za dobití

Pokud ovšem předplacenou SIM kartu Mobil.cz dobijete částkou nad 300 Kč, potom si můžete zdarma vybrat některou z nových odměn. K dispozici máte internet v mobilu s datovým objemem 1 GB na 30 dní, kde po vyčerpání FUP funguje internet zpomalenou rychlostí až do konce období. Místo mobilních dat můžete za dobití od 300 a více Kč zdarma využít balíček 50 volných minut do všech mobilních i pevných sítí, nebo volací balíček s neomezeným voláním pouze do vlastní sítě (oba balíčky platí na 30 dní). Tyto odměny můžete vzájemně kombinovat s dostupnými placenými balíčky.

Volbu odměny za dobití kreditu nad 300 Kč si můžete zvolit přímo v aplikaci Mobil.cz dostupné pro mobilní telefony Apple iOS a Google Android, nebo skrze samoobsluhu na zákaznické lince virtuálního operátora. Standardně je aktivní balíček volných minut za dobití, pokud chcete vybrat jinou výhodu, pak učiňte změnu před dobitím kreditu. Samotné odměny můžete podle potřeby vzájemně střídat při každém dobití.

Srovnat předplacené karty

Tématické články

Využijte datové rozvolnění a užijte si u předplacenky Mobil.cz neomezená data na celý týden za pouhých 79 Kč

Prozkoumejte recenze virtuálních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz