Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Využijte datové rozvolnění a užijte si u předplacenky Mobil.cz neomezená data na týden za 79 Kč

Jestliže patříte mezi uživatele s vyšší spotřebou mobilních dat, potom oceníte nabídku předplacené SIM karty Mobil.cz s neomezenými daty na týden (7 dní od aktivace) za 79 Kč. S neomezenými daty a maximální možnou rychlostí si internet v mobilním telefonu konečně užijete zcela bez omezení. Po celý týden jednoduše surfujte po webu, sledujte videa, hrajte oblíbené online hry, využívejte videohovory, poslouchejte streamovanou hudbu nebo stahujte datově náročné soubory. Internet v mobilu máte plně k dispozici prostřednictvím technologie 2G, 3G nebo 4G / LTE.

Využijte datové rozvolnění a užijte si u předplacenky Mobil.cz neomezená data na týden

U balíčku neomezených dat na týden za jednorázových 79 Kč nesmíte zapomenout, že se jedná pouze o neomezený internet na území České republiky, datové služby v rámci EU roamingu mají limit 1,8 GB, potom dojde k jejich přerušení (při dosažení 80 a 100 % datového limitu budete informování SMS zprávou). Balíček neomezených dat na týden můžete vždy kombinovat se všemi placenými datovými balíčky včetně internetu, který obdržíte zdarma za dobíjení kreditu předplacené karty. Ze strany virtuálního operátora Mobil.cz se jedná o časově limitovanou akcí, která platí do 31. srpna 2021.

Mobil.cz poskytl rychlé internetové připojení s technologií typu 4G / LTE mezi prvními virtuálními operátory v ČR. Předplacená karta Mobil.cz poskytuje internet zdarma jako bonus za dobití volacího kreditu, základní nabídku mobilních služeb můžete jednoduše rozšířit řadou výhodných balíčků. Ke svému provozu využívá mobilní síť T-Mobile.

Srovnat předplacené karty

Tématické články

Vyberte si u předplacené SIM karty Mobil.cz některý z bezplatných balíčků pro volání nebo data jako dárek za dobití kreditu

Prozkoumejte recenze virtuálních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz