Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Stávající zákazníci předplacené karty BLESKmobil mohou navíc získat 50 % mobilních dat k již aktivnímu datovému balíčku

Všichni zákazníci předplacené SIM karty virtuálního operátora BLESKmobil mohou ke svému stávajícímu datovému balíčku jednoduše získat 50 % dat navíc, a to za každé dobití kreditu ve výši nejméně 300 Kč. Jestliže využíváte výhodné balíčky BLESKmobil Top nebo Klasik, potom v těchto případech získáte 1 GB dat zdarma. Akční nabídku virtuálního operátora BLESKmobil lze využít v časově omezené akci do 30. září 2021.

Zákazníci předplacené karty BLESKmobil mohou získat 50 % mobilních dat k již aktivnímu datovému balíčku

U předplacené karty BLESKmobil můžete aktuálně využít 5 datových balíčků. Jedná se o datové balíčky s mobilním internetem MINI na měsíc (1 + 0,5 GB zdarma), mobilní data MIDI na měsíc (2 + 1 GB zdarma), internet MAX na měsíc (4 + 2 GB zdarma), internet v mobilu MEGA na měsíc (8 + 4 GB zdarma), nebo internet ULTRA na měsíc (20 + 10 GB zdarma). Bonusová data lze využít jen do konce platnosti aktuálně aktivního datového balíčku. Nevyčerpaná data se do dalšího měsíce nepřevádí.

Počet dobití pro získání bonusových dat není nijak omezen, pokud navíc dobije kredit předplacené SIM karty BLESKmobil během 30 dní opakovaně, obdržíte dalších 50 % ze stávajícího datového balíčku. Pro rychlé dobití předplacenky BLESKmobil můžete využít webové stránky virtuálního operátora, kde jednoduše zaplatíte platební kartou. Plně k dispozici máte i internetové bankovnictví, bankomaty, terminály Sazky a Fortuny nebo dobíjení SIM karty provedete prostřednictvím dobíjecího kuponu.

Srovnat předplacené karty

Tématické články

Získejte zcela novou dobíjecí SIM kartu BLESKmobil s bonusovým kreditem a velmi zajímavou slevou až 45 % na nový mobilní telefon

Prozkoumejte recenze virtuálních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz