Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Získejte dobíjecí SIM kartu BLESKmobil s bonusovým kreditem a zajímavou slevou až 45 % na nový mobilní telefon

Virtuální operátor BLESKmobil si pro všechny nové zájemce o předplacenou SIM kartu připravil balíček tří zajímavých výhod. Při aktivaci nové SIM karty do 31. srpna 2021 tak automaticky obdržíte bonusový kredit v hodnotě 150 Kč s platností 30 dní. Každý nový zákazník předplacené karty BLESKmobil zároveň získá prostřednictvím textové zprávy i slevový kód na předplatné vybraných novin nebo oblíbených časopisů v hodnotě 150 Kč (tato sleva ovšem platí pouze pro objednávky nad 500 Kč).

Získejte BLESKmobil s bonusovým kreditem a zajímavou slevou až 45 % na nový mobilní telefon

Největším lákadlem pro všechny nové zákazníky dobíjecí SIM karty BLESKmobil bude bezesporu extra sleva na nákup nového mobilního telefonu, který si velmi jednoduše pořídíte za zvýhodněných podmínek. Z dostupné nabídky můžete do vyprodání zásob vybrat smartphone Samsung Galaxy A12, Xiaomi Redmi 9T, Realme 7, Honor 9X Lite a Motorola Moto E7, celou nabídku najdete přímo webu CZC. Tímto způsobem můžete celkově ušetřit až 45 % při zakoupení nového smartphonu.

Nákupem nového mobilního telefonu v internetovém obchodě czc.cz zároveň získáte speciální dárek v podobě elektronického předplatného vybraných časopisů (Computer, Blesk, Reflex, Sport) na půl roku v celkové hodnotě 4 306 Kč. Slevu na mobilní telefony mohou využít nejen samotní zákazníci BLESKmobilu, ale také jejich rodinní příslušníci.

Srovnat předplacené karty

Tématické články

Stávající zákazníci předplacené SIM karty BLESKmobil mohou navíc získat 50 % mobilních dat k již aktivnímu datovému balíčku

Prozkoumejte recenze virtuálních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz