Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Získejte od O2 předplacenou SIM kartu Datamanie se 100 GB dat na měsíc za 300 Kč v limitované nabídce

Mobilní operátor O2 nabízí v akci datovou předplacenou SIM kartu Datamanie 100 GB, se kterou získáte na měsíc jedinečný objem mobilních dat při dobití za 300 Kč. Pořádná porce dat je ideální pro použití v Dual SIM mobilním telefonu nebo tabletu, ale snadno ji využijete i pro domácí nebo mobilní internet v LTE modemu. Rychlost mobilních dat v rámci 4G / LTE není nijak omezena (5G není podporováno), nicméně kartu nemůžete použít v zahraničí, ale pouze na území České republiky.

Získejte od O2 předplacenou SIM kartu Datamanie se 100 GB dat na měsíc za 300 Kč v limitované nabídce

Přeplacená SIM karta Datamanie neslouží pouze k čerpání mobilních dat se štědrým objemem 100 GB, ale můžete ji zároveň používat pro volání a odesílání SMS zpráv. S předplacenou kartou můžete volat neomezeně do všech sítí za 15 Kč na den. Při první provolané minutě se z kreditu odečte 15 Kč, ale v rámci kalendářního dne pak můžete už bezplatně uskutečnit neomezený počet hovorů (cena za volání se odečte pouze ve dny, kdy někomu zavoláte). Textové zprávy jsou účtovány 2 Kč za odeslanou SMS.

V případě zájmu si můžete objednat předplacenou kartu z webu Datamanie, kde je k zakoupení za 300 Kč s již přednabitým objemem 100 GB dat. Abyste měli data každý měsíc, stačí následně vždy dobít kredit alespoň za 300 Kč. V samoobsluze Moje O2 si můžete nastavit i funkci automatického dobíjení, když kredit klesne pod určitou částku. Stogigová Datamanie v limitované edici je ovšem k zakoupení pouze v období od 15. července do 15. srpna, nebo do vyprodání zásob. Samotnou předplacenou SIM kartu můžete používat trvale, ale musíte ji aktivovat nejpozději k 31. prosinci 2022.

Srovnat předplacené karty

Tématické články

Využijte výhodné balíčky O2 Spolu a ušetřete měsíčně výrazné finance, stejně jako většina zákazníků mobilního operátora O2

Mobilní operátor O2 představil tarify Neo s neomezenými daty, neomezeným voláním a odesíláním SMS zpráv

Prozkoumejte recenze mobilních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz