Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Využijte výhodné balíčky O2 Spolu a jednoduše ušetřete každý měsíc výrazné finance, stejně jako většina zákazníků O2

Všichni zákazníci mobilního operátora O2 mohou využít nabídku výhodných balíčků O2 Spolu. Jednoduše si spojte vybrané služby mobilního operátora do jednoho balíčku a můžete ročně ušetřit až desetitisíce korun. Do balíčku O2 Spolu si přidáte mobilní tarify s neomezeným voláním a SMS, stabilní internet HD nebo digitální televizi O2 TV. Výhodnou službu mohou využít i jednotlivci, ale největší slevu získáte v rámci rodiny.

Využijte výhodné balíčky O2 Spolu a ušetřete měsíčně výrazné finance, stejně jako většina zákazníků O2

Cenově výhodné kombinace dostupných služeb (volání, pevný internet včetně digitální televize O2 TV) přináší značnou úsporu nejen novým, ale i všem stávajícím zákazníkům mobilního operátora O2. Například čtyřčlenná rodina s výhodným balíčkem O2 Spolu dokáže snadno každý měsíc ušetřit 1 000 Kč - a to se rozhodně vyplatí. Podmínkou pro využití výhodnějšího balíčku O2 Spolu je nutné, aby všechny služby, které jsou součástí O2 Spolu, byly vždy vedeny pouze na jednoho zákazníka.

Mobilní operátor O2 se řadí mezi největší poskytovatele mobilních služeb v ČR. Vedle oblíbených mobilních služeb pro volání a data můžete zároveň využívat volání z pevné linky nebo stabilní a rychlé připojení k pevnému internetu. Nabídku služeb doplňuje i moderní internetová televize O2 TV s výrazným zaměřením na filmové nebo sportovní fanoušky, kde můžete sledovat všechny TV pořady zpětně až 7 dní po jejich odvysílání. Věrnostní program O2 Spolu můžete jednoduše aktivovat na webu operátora, infolince nebo na značkových prodejnách mobilního operátora.

Srovnat neomezené tarify

Tématické články

Získejte od operátora O2 datovou předplacenou SIM kartu Datamanie se 100 GB dat na měsíc za 300 Kč v limitované nabídce

Mobilní operátor O2 představil tarify Neo s neomezenými daty, neomezeným voláním a odesíláním SMS zpráv

Prozkoumejte recenze mobilních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 - 2023 TarifyNaMobil.cz