Srovnání mobilních tarifů

Ušetřete jednoduše každý měsíc nemalé peníze s levnějším a výhodnějším mobilním tarifem pro volání, SMS i data.
Uspořený čas strávený hledáním nejlepšího mobilního tarifu tak můžete věnovat důležitějším činnostem.


Mobilní operátor O2 představil tarify Neo s neomezenými daty, neomezeným voláním a odesíláním SMS zpráv

Mobilní operátor O2 zareagoval na aktuální nabídku neomezených paušálů Vodafone i T-Mobile a představuje nové tarify Neo s neomezenými daty, voláním nebo SMS. Vedle stávajících flatových tarifů FREE+ s klasickým FUP limitem (s nově navýšenými objemy dat) jsou pro nejnáročnější zákazníky připraveny neomezené tarify O2 Neo, kde se už nemusí omezovat spotřebou dat. Nově dostupná nabídka datově neomezených tarifů se ovšem mezi sebou vzájemně odlišuje rychlostí připojení a uživatelé si musí nejdříve rozmyslet, k jakému účelu budou tyto neomezené tarify aktivně využívat.

Nové O2 tarify Neo s neomezenými daty, voláním a odesíláním SMS zpráv

Mezi nejlevnější datově neomezené tarify z nabídky mobilního operátora O2 patří NEO Bronzový s cenou 1 099 Kč měsíčně, který funguje rychlostí 5 Mb/s. Uvedená rychlost na mobilním telefonu bohatě postačuje pro běžné surfování na internetu, komunikaci přes messengery, sdílení multimediálních souborů, k online navigaci, odesílání e-mailů nebo streamování hudby včetně sledování videa v SD kvalitě.

Jestliže patříte mezi náročnější uživatele, kteří na mobilu streamují filmy v HD kvalitě, hrají nejnovější online hry nebo aktivně využívají data v cloudových úložištích, potom využijete O2 tarif NEO Stříbrný s rychlostí přenosu 20 Mb/s za cenu 1 299 Kč měsíčně. Pro nejnáročnější zákazníky je připraven neomezený tarif NEO Zlatý za cenu 1 599 Kč měsíčně, který vyniká maximální možnou rychlostí přenosu dosahující až hranice 300 Mb/s. Tento tarif bez rychlostního omezení je vhodný spíše k profesionálnímu využití.

Ceny všech neomezených tarifu O2 Neo jsou platné se závazkem na 24 měsíců. Jestliže budete chtít datově neomezené tarify z nabídky mobilního operátora O2 využívat i bez závazku, pak je měsíční cena těchto paušálů s internetem v mobilu vždy o 150 Kč vyšší. Neomezený objem dat platí na území České republiky, při dovolené v zóně EU musíte už počítat s FUP o objemu cca 35 až 40 GB v závislosti na zvoleném tarifu.

Srovnat neomezená data

Tématické články

Získejte od operátora O2 datovou předplacenou SIM kartu Datamanie se 100 GB dat na měsíc za 300 Kč v limitované nabídce

Využijte výhodné balíčky O2 Spolu a ušetřete měsíčně výrazné finance, stejně jako většina zákazníků mobilního operátora O2

Prozkoumejte recenze mobilních operátorů a jednoduše vyberte poskytovatele s nejvýhodnějším voláním, odesíláním SMS zpráv a internetem v mobilu


Hledáte nejvýhodnější mobilní tarif?
Využijte mimořádně výhodné tarify z neveřejné nabídky mobilních operátorů...

Porovnat neveřejné tarify

Home   Tarify   Data   Operátoři   Mobily   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2021 TarifyNaMobil.cz